Żeby było wiadomo, opiszę tutaj co nieco o mocach ludzi.
Moce, które mogą mieć wszyscy to mniej więcej:
- Latanie (stwarzanie własnych skrzydeł)
- Wytwarzanie kul światła itd.
- Telekineza
- Niewidzialność
- Możliwość rozmawiania ze zwierzętami
Oraz wiele więcej mocy które są "tradycyjne".
W dziale "specjalne moce" (w formularzu) musisz napisać, jaką Twoja postać ma moc, której nie ma żaden inny człowiek na ziemi. Przykładowo, człowiek umiejący latać i teleportować się, jak inni ludzie, ma specjalną moc polegającą na dodawaniu kończyn zwierzętom. Każdy człowiek ma jedną (lub dwie, trzy), niepowtarzalną moc, która daje im wyjątkowość i właśnie ją musisz napisać w formularzu.
Nie ma żadnych mega super mocy, które dają Ci super 100%-towej władzy nad innymi jak np. "sterowanie umysłem ludzi", albo "zatrzymywanie czasu"!
Nie ma żadnych mega super mocy, które dają Ci super 100%-towej władzy nad innymi jak np. "sterowanie umysłem ludzi", albo "zatrzymywanie czasu"!
Hej! Bardzo mi miło, że pobrałaś mój szablon, ale proszę, przeczytaj informację, która jest w paczce z szablonem i zmień format daty i archiwum na taki, jaki jest tam podany. Szablon od razu będzie prezentował się lepiej!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam :)