Fabuła naszego bloga jest zróżnicowana i ciekawa.
Miliony lat po ewolucji człowieka, nastąpił nagły wzrost nauki, oraz jej użytkowania. Najlepsi naukowcy z najlepszych uniwersytetów stworzyli nowy, fantastyczny świat. Ludzie dostali umiejętności nie z tej ziemi. Doświadczenia i eksperymenty zmienili ludzi na magiczne istoty, które każde z nich ma mieszankę, nazywanych przez zwykłe osoby, magii. Naukowcy dali ludziom zdolność samoregeneracji, telekinezy, latania, oraz wiele więcej możliwości. Wszystkie kontynenty na Ziemi połączyły się w jedno, wielkie imperium. Nie ma już podziału na kraje. Teraz istnieje jeden dom dla wszystkich ludzi na świecie, a nimi rządzą cztery Królestwa: Natury, Przyszłości, Mroku, oraz Światła. Ludzie zaczęli się kłócić, jak nazwać "Nową Ziemię", dlatego postanowili nadać jej nazwę, do której nikt by nie miał pretensji. I tak z Ziemi powstał Świat.
Królestwa będą opisane w innej etykiecie.
Fabuła polega na stworzeniu własnej historii. Możesz stać się dworzaninem, zwykłym szaraczkiem, lub naukowcem. Możesz spotykać się z Księżnymi, oraz z Książętami, możesz nauczyć się nowych mocy, stawiać czoło swoim wrogom, lub stworzyć nową hybrydę Królestw. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie!
Fabuła polega na stworzeniu własnej historii. Możesz stać się dworzaninem, zwykłym szaraczkiem, lub naukowcem. Możesz spotykać się z Księżnymi, oraz z Książętami, możesz nauczyć się nowych mocy, stawiać czoło swoim wrogom, lub stworzyć nową hybrydę Królestw. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz