Fabuła

Fabuła naszego bloga jest zróżnicowana i ciekawa.

Miliony lat po ewolucji człowieka, nastąpił nagły wzrost nauki, oraz jej użytkowania. Najlepsi naukowcy z najlepszych uniwersytetów stworzyli nowy, fantastyczny świat. Ludzie dostali umiejętności nie z tej ziemi. Doświadczenia i eksperymenty zmienili ludzi na magiczne istoty, które każde z nich ma mieszankę, nazywanych przez zwykłe osoby, magii. Naukowcy dali ludziom zdolność samoregeneracji, telekinezy, latania, oraz wiele więcej możliwości. Wszystkie kontynenty na Ziemi połączyły się w jedno, wielkie imperium. Nie ma już podziału na kraje. Teraz istnieje jeden dom dla wszystkich ludzi na świecie, a nimi rządzą cztery Królestwa: Natury, Przyszłości, Mroku, oraz Światła. Ludzie zaczęli się kłócić, jak nazwać "Nową Ziemię", dlatego postanowili nadać jej nazwę, do której nikt by nie miał pretensji. I tak z Ziemi powstał Świat. 

Królestwa będą opisane w innej etykiecie.

Fabuła polega na stworzeniu własnej historii. Możesz stać się dworzaninem, zwykłym szaraczkiem, lub naukowcem. Możesz spotykać się z Księżnymi, oraz z Książętami, możesz nauczyć się nowych mocy, stawiać czoło swoim wrogom, lub stworzyć nową hybrydę Królestw. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz